ABOUT

BİZ KİMİZ

 

2017 de kurulan Rasha Silver, sektördeki hayatına tasarımla başlayarak, hızla yol almıştır. Türkiye de ve dünyada çok farkli devletlerde farklı şirketler ile çalışmasına devam eden Rasha Silver, bu gün geldiği noktada kendisini ispatlayarak sektördeki yerini almıştır.

Rasha Silver müşterilerine, tasarım desteğinin yanında döküm kalıbı gümüş başta olmak üzere, kauçuk  ya da mum olarak hizmet vermektedir.

Rasha Silver ayrıca Fizyon mumu da vererek, müşterilerini hem döküm hem de fizyon sektöründe desteklemektedir.

Rasha Silver müşterilerinin göndermiş olduğu resimleri yeniden çizerek, döküm ya da fizyon mumu ya da kalıb olarak vermektedir. İsteyene de kauçuk olarak da vermektedir.

Rasha Silver her ay kendisine yönelik özel dizaynlar yapmanın yanı sıra, sürekli çalışan müşterilerine özel dizaynlar ile de destek vermektedir.

Rasha Silver ile çalışmaya başladığınızda başkasına ihtiyacınız olmayacaktır. Hem döküm hem de fizyon olarak mumunuzu almanın yanı sıra, döküm kalıbını ana kalıb gümüş ve kauçuk kalıbı olarak da alabilirsiniz.

Rasha Silver, her şeyden önce siz değerli müşterilerine en iyi ve güncel olarak tasarım desteğini vermeyi bir esas görev olarak benimsemiştir.  Gelişen dünyamızda daima yenilikleri takip etmeniz için Rasha Silver, en iyi ve en doğru karar vermenizi sağlamanız için, sizlere yeni tasarımlar üreterek dizayn desteklerini vermeye devam edecektir.

Bizimle daima bağlantıda kalınız…

r.bg.cover